Regulamin

Regulamin określa zasady udostępniania, funkcjonowania i korzystania z serwisu internetowego Polski Portal Enoturystyczny (PPE), prowadzonego pod adresem URL: www.portalenoturystyczny.pl.

Każdy użytkownik, z momentem rozpoczęcia korzystania z PPE zobowiązany jest do przestrzegania niniejszego Regulaminu.

Polski Portal Enoturystyczny jest serwisem internetowym poświęconym enoturystyce i polskiemu winiarstwu. Twórcami i Administratorami PPE są: Katarzyna Korzeń. Głównym partnerem PPE jest Galicia Wine & Travel Tours Odwiedź Winnicę.

Do współtworzenia i publikowania na PPE zapraszamy wszystkich znawców, sympatyków i praktyków polskiego winiarstwa i turystyki.

Na Portalu mogą być publikowane informacje i teksty użytkowników, przesłane na adres mailowy PPE (polskiportalenoturystyczny@gmail.com) oraz przekazane Administratorom za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Dodawanie winnic do naszej bazy oraz tworzenie nowych wydarzeń w naszym kalendarzu możliwe jest za pomocą formularzy „on line”, które może edytować każdy użytkownik PPE. Informacje o winnicach i wydarzeniach przed publikacją na Portalu są zatwierdzane przez Administratorów.

Korzystanie z PPE jest bezpłatne, z zastrzeżeniem, że Administratorzy oraz osoby trzecie mogą udostępniać w serwisie również odpłatne usługi, które zostaną odpowiednio oznaczone, a dostęp do nich będzie odbywał się na zasadach ustalonych w odrębnych regulaminach.

Portal nie publikuje artykułów sponsorowanych ani materiałów prasowych.

Wszystkie opublikowane na Portalu treści pochodzące z zewnętrznych źródeł internetowych są wyraźnie oznaczone.

Publikowane na Portalu komentarze są moderowane. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do niepublikowania treści: wulgarnych, agresywnych, nieprawdziwych, niezwiązanych merytorycznie z komentowaną treścią.

Korzystanie z materiałów udostępnianych przez PPE możliwe jest wyłącznie w zakresie tzw. dozwolonego użytku, regulowanego przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy o ochronie baz danych.

Na PPE mogą być prezentowane również linki, materiały odsyłające do ofert i usług podmiotów trzecich. Administratorzy PPE nie ponoszą odpowiedzialności za warunki i skutki korzystania z ofert i usług tych podmiotów przez użytkowników.

PPE zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli małych plików umieszczanych na komputerze użytkownika, podczas przeglądania stron www. Podczas odwiedzania strony automatycznie zbierane są dane statystyczne, które mogą zostać użyte do analizy zachowań użytkowników na stronie PPE. Dane statystyczne nie zawierają żadnych danych osobowych. Warunkiem prawidłowego działania strony jest akceptacja cookies przez przeglądarkę użytkownika.

Treści publikowane na PPE oraz wszystkie aktywności prowadzone przez Portal przeznaczone są wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Alkohol spożywany w nadmiernych ilościach może być szkodliwy dla zdrowia. PPE propaguje enoturystykę oraz kulturę winiarską i zaleca umiar w ilości pożywanego wina i innych napojów alkoholowych.

PPE zastrzega sobie do zmian i aktualizacji niniejszego regulaminu przez publikację jego nowej wersji.

up
Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC 3.0 BY